Akce a výprodeje

Jak ušetřit díky slevovým akcím a výprodejům?

Když se řekne sleva, akce nebo třeba výprodej, mnoho lidí si automaticky představí něco za zvýhodněnou cenu. Konkrétní zboží, které je nyní k dostání třeba za zlomek původní ceny. A právě v tom je celý figl toho, jak díky akcím ušetřit. Stačí si počkat na vhodný okamžik, vyhlídnout produkt ve slevě a díky výhodné ceně ušetřit. Sledovat všechny e-shopy ale může být samozřejmě časově trošku náročnější. Abychom ušetřili váš čas, najdete aktuální přehled akcí, slev a výprodejů u nás na webu výše.

Akce a výprodeje můžete navíc kombinovat s dalšími možnostmi, jak se dá na internetu ušetřit, jako jsou třeba slevové kupóny v daném e-shopu, nebo cashback. Procento ušetřené částky z původní ceny produktu tak může být ještě výrazně vyšší.

Kdy očekávat u e-shopů akce a výprodeje?

To se může u různých e-shopů samozřejmě lišit. Většina e-shopů nabízí produkty v akci pravidelně a průběžně některé ze svých produktů zlevňují, třeba jen proto, že se potřebují zbavit starší kolekce před naskladněním nové apod. 

Využijte konce sezóny

S ohledem na konkrétní typ zboží, můžete také výprodejové akce očekávat vždy na konci určité sezóny, kdy se snaží prodejci uvolnit místo pro nadcházející sezónu. Např. zimní oblečení pořídíte se slevou s příchodem jara, zahradní nábytek či věci na grilování najdete ve výprodeji na podzim apod. Můžete tak výhodně pořídit produkty po skončení sezóny na příští rok a ušetřit.

Nakupujte výhodně na Black Friday

Akce Black Friday jsou populární v Americe, ale pravidelně se objevují i tady u nás. V rámci tohoto svátku eshopy po učitou časovou dobu zlevňují vybrané zboží a to klidně až o desítky procent. Tato slevová akce trvá většinou jen pár hodin, či dní. 

Přestože by se Black Friday měl původně slavit čtvrtý pátek v listopadu, po dni Díkůvzdání, ne vždy je tomu tak, takže se nenechte zmást. Svátek může e-shop uspořádat klidně ve středu. Dokonce se tato akce objevuje u některých e-shopů i v průběhu roku, nejen v listopadu. Rozhodně byste si ale tuto příležitost, jak můžete nakoupit výhodněji, neměli nechat ujít. Jelikož se svátek koná v listopadu, můžete tak výhodně pořídit třeba dárky na vánoce.

Kdeušetřit.cz