Kdy vychází nový leták a jak dlouho platí?

Nový akční leták obchodu PENNY Market vychází pravidelně, v papírové i digitální podobě, vždy ve čtvrtek a platí po celý týden, tedy od čtvrtka, kdy leták vyjde, do toho následujícího, kdy vyjde opět nový s novými akcemi a slevami, případně do vyprodání zásob.

Jak ještě více ušetřit v obchodě Penny Market?

Nakupujte produkty privátní značky PENNY

Produkty privátní značky PENNY nabízí dobrou kvalitu za rozumnou cenu. PENNY produkty se často umisťují na předních místech hodnocení a testů, důkazem je třeba hladká mouka, která získala ocenění v populárním dTestu. Vybírat navíc můžete s široké škály výrobků, ať už se jedná o potraviny, nebo třeba pomocníky pro úklid.

Přehled privátních značek PENNY

Značka PENNY

Věrnostní program Moje PENNY

Kromě nákupu akčních produktů z letáku můžete také ušetřit s věrnostním programem Moje PENNY. S digitální kartou a mobilní aplikaci můžete získat další výhody při nákupi a využít slevy na produkty, slevové kupóny, věrnostní slevy, účastnit se různých soutěží a spoustu dalšího.

Více informací o věrnostním programu Moje PENNY

Moje Penny věrnostní karta

PENNY Market

PENNY Market patří mezi jeden z největších obchodních řetězců v České republice. Původem se jedná o Německou společnost, která kromě Německa a Česka, působí také v Rakousku, Itálii, Maďarsku a v Rumunsku. Na český trh vstoupila již v roce 1997 a dnes zde provozuje již přes 390 prodejen a jedná se o jednu z nejrozšířenějších prodejní sítí.

Mottem PENNY Marketu je “Nakupujte hezky česky”, jelikož si klade za cíl nabídnou místním obyvatelům české a regionální produkty za skvělé ceny. V regálech obchodu i v letáku tak můžete narazit na produkty lokálních pekařů, maso a uzeniny od českých lokálních řezníků a na ovoce a zeleninu místních farmářů. Kromě toho se podílí také na řadě společensko-odpovědných aktivit a klade důraz na kvalitu, udržitelnost a šetrnost k životnímu prostředí.

Prodejny Penny Market

Prodejny Penny Market

Prodejny PENNY Market

PENNY Market je jedním z největších obchodních řetězců v Česku s rozsáhlou prodejní sítí. Přehled všech prodejen najdete na webu PENNY Marketu zde.

Další informace a kontakty

Další informace o obchodě PENNY Market a kontatní údaje najdete na oficiálním webu obchodu penny.cz.