Kdy vychází nový leták a jak dlouho platí?

Nový akční leták obchodu Kaufland vychází vždy ve středu a platí po celý týden vždy od středy do úterý, kdy opět ve středu vyjde leták nový, případně do vyprodání zásob. Najdete v něm spoustů akcí a slev, díky kterým můžete při nákupu v Kauflandu ušetřit. Leták si můžete prohlédnout online přímo na stránkách obchodu Kaufland, případně se přihlásit k odběru newsletteru a dostávat jej do e-mailové schránky.

Jak ještě více ušetřit v obchodě Kaufland?

Nakupujte produkty privátní značky Kaufland

Kaufland nabízí také produkty pod svými privátními značkami Kaufland, u kterých zajišťuje jejich kvalitu a to zároveň za výhodnou cenu. Značek je k dispozici hned několik, takže si v Kauflandu vybere každý. Vybírat můžete například z bio potravin pod značkou K-Bio, energetických nápojů Crazy Wolf, kvalitních vín Cultura Vini, výrobků značky K-Classic, které zajišťují kvalitní alternativu ke značkovým výrobkům apod. Lokální výrobky od českých výrobců můžete najít pod značkou K-Jarmark. Nechybí ani produkty pro vegetariány a vegany pod značkou K-take it veggie či bezlepkové a bezlaktózové výrobky K-Free. Gurmánských zážitků si můžete užít třeba s výběrovými pochoutkami K-Favourites.

Privátní značky se však netýkají pouze potravin. Pod značkou Kuniboo pořídíte kvalitní oblečení pro vaše nejmenší a při hledání oblečení pro větší děti se naopak podívejte po značce Hip & Hopps. Pořídit můžete i nábytek a doplňky do bytu pod značkou Liv & Bo nebo doplňky na zahradu Countryside. Kutilové by se naopak měli podívat po produktech značky MyProject, kde mohou najít vybavení do dílny.

Mezi privátními značkami Kaufland si vybere zkrátka každý a ještě ušetří. Jejich výčet tímto ale rozhodně nekončí. Přehled privátních značek Kaufland najdete zde.

Přehled privátních značek Kaufland

Značky Kaufland

Věrnostní program Kaufland Card

Ušetřit při nákupu v obchodě Kaufland vám pomůže také věrnostní karta Kaufland Card. Díky ni získáte přístup ke spoustě akčních slev a také k soutěžím o hodnotné ceny či zážitky. Spoustu slev, akcí a výhod můžete také získat u dalších partnerů, jako je třeba KFC, Vodafone, Astratex, Fokus Optik apod.

Více informací o věrnostním programu Kaufland Card

Věrnostní program Kaufland Card

Kaufland

Kaufland je původem německou sítí supermarketů a hypermarketů, která kromě německa působí také v České republice, na Slovensku, v Polsko, Chorvatsku, Bulharsku, Rumunsku a Moldavsku. Kaufland spadá, stejně jako LIDL, pod společnost Schwarz-Gruppe.

Prodejny Kaufland

První Kaufland prodejna byla v Česku otevřena poprvé v roce 1998 a to v Ostravě-Zábřehu. Aktuálně je na území celé České republiky již více než 130 prodejen. Přehled všech prodejen najdete na webu Kaufland zde.

Další informace a kontakty

Další informace o obchodě Kaufland a kontatní údaje najdete na oficiálním webu obchodu kaufland.cz.