Kdy vychází nový Lidl leták a jak dlouho platí?

Akční leták obchodu LIDL vychází pravidelně každý týden vždy v pondělí. Každý týden je leták zaměřený na konkrétní téma či kuchyni. Setkat jste se tak již mohli s našim českým týdnem, italským týdnem, nebo třeba i retro týdnem. Leták můžete dostat přímo do schránky, případně si jej můžete prohlédnout i v digitální podobě online. Najdete v něm akční potraviny, drogerii, ale třeba také oblečení, potřeby pro domácnost a auto a spoustu dalšího.

Jak ještě více ušetřit v obchodě Lidl?

Nakupujte produkty privátních značek LIDL

Lidl nabízí ředu svých produktů pod svými privátními značkami. Díky nákupu těchto produktů můžete ušetřit, aniž by to bylo na úkor kvality. Cena těchto produktů je vždy nižší než cena značkových produktů, ale přesto jejich kvalita zůstává stejná, někdy dokonce i lepší. Lidl výrobu těchto produktů hlídá od začátku do konce a sám rozhoduje o kvalitě, vzhledu i obalu produktu. O kvalitě těchto privátních značek svědčí i řada redakčních a odborných testů, kde se jejich výrobky umisťují na předních příčkách.

Výhodně tak můžete pořídit třeba vybavení pro dílnu a domácnost pod značkou Parkside a Powerfix, domácí spotřebiče, Silvercrest, sportovní oblečení Crivit a spoustu dalšího. Přehled všech privátních značek LIDL najdete zde.

Lidl privátní značky

Aplikace LIDL Plus

Nakupování akčních produktů z letáku LIDL a privátních značek není samozřejmě jedinou možností, jak můžete ušetřit. Ještě více můžete ušetřit s využitím věrnostního programu a aplikace LIDL Plus. V aplikaci najdete slevy, speciální cenové nabídky a hlavně kupóny, které můžete využít při vašem nákupu.

Více informací o věrnostním programu LIDL Plus

Aplikace Lidl Plus

Lidl

Lidl je obchodním řetězcem spadající pod německou společnost Schwarz-Gruppe, pod kterou patří také třeba síť známých prodejen Kaufland. Lidl působí ve 26 státech Evropy a také v USA. Už od začátku své působnosti se lídl soustředí na nízké ceny.

Prodejny Lidl

Aktuálně je po světě více než 10 000 prodeje LIDL. V Česku LIDL začal působit v roce 2003, kde otevřel první 14 prodejen. Od té doby se jejich počet zvýšil na více než 237 prodejen.

Lidl e-shop

Kromě sítě kamenných prodejen začal LIDL také s prodejem skrze e-shop. V něm jsou k dispozici především produkty privátních značek LIDLu a to konkrétně móda a oblečení, vybavení pro dilnů a zahradu, sportovní a hobby potřeby, kuchyňské a domácí vybavení a spotřebiče, dětské potřeby a sposta dalšího. Internetový obchod LIDLu najdete na stránkách lidl-shop.cz.

Další informace a kontakty

Další informace o obchodě LIDL a kontatní údaje najdete na oficiálním webu obchodu lidl.cz.